0530 333 13 73

Bize Ulaşın.

info@hepsizulada.com

Bize Ulaşın.

Hakkımızda

hepsizulada.com Kasım 2003’de bilişim ve kırtasiye ve reklam sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kamu ve özel sektör kurumlarına anahtar teslimi projeler gerçekleştiren oluşturduğu stratejik iş ortakları ile müşterilerine geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır.

Müşterilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına ortaklarına ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek için kaynaklarını rasyonel olarak kullanmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Bu hedefe ulaşırken dürüstlükten ve kaliteden kesinlikle ödün vermeyecektir.

Temel ilkemiz, sergilediğimiz her davranışın bu amaçlara uygun olmasıdır.

 

hepsizulada.com Kasım 2003’de girişim sermayesi şirketi olarak bilişim kırtasiye ve reklam sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kamu ve özel sektör kurumlarına anahtar teslimi projeler gerçekleştiren hepsizulada.com oluşturduğu stratejik iş ortaklıkları ile müşterilerine geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır.

hepsizulada.com, müşterilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına, ortaklarına ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek için kaynaklarını rasyonel olarak kullanmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Bu hedefe ulaşırken hepsizulada.com, dürüstlükten ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Şirketimizin temel faaliyet alanı olan bilişim destek, kırtasiye ve reklam hizmetleri uzman kadrolaşmanın yanı sıra bu kadroların sürekli olarak eğitimini de gerektirmektedir. hepsizulada’nın temel gelişme stratejisi, sektörün en dinamik faaliyet alanı olan destek hizmetleri alanında personelinin sürekli eğitimi için kaynak ayırmaktır. Şirketimiz, söz konusu hizmetleri sunarken, tek firma veya marka yerine, kendi alanlarında dünya liderliğini sürdüren markalarla çalışmaktadır.

Şirketimizin, müşterileri ile arasındaki ilişkide hareket noktası, hizmet verilen kurumun amaçlarıdır. Bu yüzden verilen her hizmetin bu amaçlar ile uyum içinde olup olmadığı göz önünde bulundurulur. hepsizulada.com.’un misyonunu belirleyen temel üç unsur dürüstlük, verimlilik ve sürekliliktir. İlkemiz, sergilediğimiz her davranışın bu amaçlara uygun olmasıdır.

 

hepsizulada.com bir Prosis Bilgisayar Kırtasiye ve Reklam Şirketi iştirakçisidir.